AVA Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AVA Empire

AVA Empire Aiakos İmparatorluğu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temel IFB ajanı olmaya kalkarsa olur.

YazarMesaj
OSMANLI
Warrior Oyuncusu
Warrior Oyuncusu
OSMANLI

Temel IFB ajanı olmaya kalkarsa olur. Empty
MesajKonu: Temel IFB ajanı olmaya kalkarsa olur.   Temel IFB ajanı olmaya kalkarsa olur. EmptySalı Haz. 09, 2009 12:47 pm

Temel bir gün gezetede bir yazı görmüş ingilterede IFB 3 kişi alıcakmış kadrosuna ve temel gitmiş hemen ingiltereye kaydını yaptırmış ondan sonra 3 kişi seçmişler 1. kişi fransızın teki 2. kişi ingiliz 3.sü ise bizim meşur temel ve bunları çağırmışlar ilk önce ne kadar sadık olduklarını öğrenmek istemişler IFB a Fransıza sormuşlar 1. soru ne olursa olsun önceliğin IFB oda tamam demiş. 2.soru ailenden ve yakınlarına IFB da çalıştığını sölemeyeceksin tamam son olarak masaya bir silah koymuşlar diğer odada karın var biz getirdik git onu vur bölede bize karşı olan sadık lığını göstereceksin gitmiş odaya kanter içinde 5 dakika sonra çıkmış gravatı bir yerde gömleği bir yerde ben yapamayacağım demiş gitmiş sıra ingilizde yine aynı muhabbet yine aynı sorular oda yapamamış sıra temelde aynı sorular aynı cevaplar temel girmiş odaya sesler çıkmaya başlamış cam sesleri felan bir bakmışlarki kadın odada yok nerde karın demişler demişki bana verdiğiniz silah kuru sıkı çıktı bende camı kırıp aşağı attım karıyı.

Temel IFB ajanı olmaya kalkarsa olur.
1 sayfadaki 1 sayfası