AVA Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AVA Empire

AVA Empire Aiakos İmparatorluğu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

:):) okuyun

YazarMesaj
EviL_BİLL
Mage Oyuncusu
Mage Oyuncusu
EviL_BİLL

:):) okuyun Empty
MesajKonu: :):) okuyun   :):) okuyun EmptySalı Haz. 09, 2009 11:04 pm

Bir gün ingilizli bir adam Almanyalı bir adam bide temel uçağa binmişler.Uçak giderken düşmüş adaya,Ada'da korsanlar varmış korsanlar bunları gorunce esir almışlar.İngilizli adam ve Almanyalı adam bacakları tirtir titriordu.Temel ise gülüordu.Korsanların başları şimdi sizle anlaşma yapacağız.Temel Ne anlaşması demiş Korsanda dinle anlarsın demiş.Korsanlardan biri çükünüzü açın demiş temel demiş çükmü o ney korsan önündeki uzun şeyin Temel gene anlamamış Sonra Korsan Yaragın dıe bağırmış Temele Temelde demiş ne olmuş yaragıma Aç demiş bunlarda açmış Korsanlar bağırarak çükünüzün toplam boyu 240 cm bulmazsa sizi öldürürüm demiş.İngilizlinin 87 cm çıkmış,Almanyalınki 67 cm çıkmış Sıra Temel Gelmiş temelde bunların çüklerinin toplamını kafasında toplamış sonra bu açmış toplam 240 olmuş Korsanlar bunları salmışlar Yolda Gıdıorlarmış İngilizli demişki benim 87 cm olmasaydı kurtulazmazdınız Almanyalı söze girmiş benim 67 cm olmasaydı asıl siz kurtulamazdınız Temel de ordan lafa girmiş Asıl ben 140 cm yarağımı belime dolamasaydım Siz NAH kurtulurdunuz Ordan diyerek 2 Ülkeli adamı kapak etmiş.[EFES PİLSEN KAPAĞI]

:):) okuyun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ,Buda Bende Okuyun